Loveable 2018 А-Линија V Вратот Резервоарот Ракави Tulle Попуст Деверуша Фустани Партија Лак Gown
  • Неодамнешно

Loveable 2018 А-Линија V Вратот Резервоарот Ракави Tulle Попуст Деверуша Фустани Партија Лак Gown

DEN 3302.00
DEN 3840.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Loveable 2018 А-Линија V Вратот Резервоарот Ракави Tulle Деверуша Фустани со Лак Назад Vestidos де Madrinhas де Casamento
Деколте : V Деколте
Sleeve Lengt : Без Ракави
Фустан Должина/Воз : Коленото Должина Боја : Како на Сликата или на Вашата Омилена Боја, Големина : Стандард Големина или Custom Size (Плус Големина се Достапни) Декорација : Лак/ Pleats Ткаенини : Tulle Назад : Патент
Answer : ___________________________ Note :
1) цел е само за еден дел од венчаница. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци, како што се шапка, tulle ракавици,превез и др.
2) Ние имаме свои фабрика,па можете да го изберат сопствени направени или промена на бојата кога ќе се направи за овој фустан .Вие само треба плаќаат 30 долари (за сопствени направени такса) или друга 30 (за боја такса за промена ).Но, бојата се менува и нарачана фустан не може да се врати.Па ве молиме да ја потврдите вашата големина внимателно кога сакате да ја смените бојата ,и ни даде право мерење кога ќе нарачана фустан.
3) не може да биде мало боја разликата помеѓу фото и готови се облекуваат (ова не е грешка). Ви благодариме!
4) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување .
Боја Шема
Големина На Табелата
Мерење intruction :
На Пример :
Големина на единица : cm или инчен
1. Целосна Биста = 37 инчи
2. Половината = 28 инчи
3. Колковите = 40 инчи
4. горниот биста =
5. под биста =
6. Брадавица да Брадавица =
7. Рамо до рамо =
8. Должина рамо до биста =
9. Пред Должина Рамо до Половината =
10. Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки)
11. Висина = (од врвот до подот без чевли)
12. Фустан во боја =
Забелешка
A. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,свадбен превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики) .
Б. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани.ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
В. да ми даде вашиот exactitude големина и боја кога ставање на ред, и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.
Испорака
• Фустанот може да се заврши во 10-15 дена. Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.
• Превозот времето е врз основа на превозот метод. Тоа ќе се земе 3-4 работни дена околу UPS-от,DHL,FEDEX,7-10 работни дена за EMS,ТНТ.
• Бесплатен превозот се однесува на ЕМС и ТНТ(Кина Express)
Плаќање
• Плаќањето е резултат со Кредитна Картичка,преведување,Western Union,Money Gram.
• Купи повеќе заштедат повеќе. Ако купите два или повеќе елементи заедно.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас,vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера.
За нас
Ние сме свадба фустани дизајн и производство на компанијата за повеќе од 4 години,најголем дел од нашиот бизнис практика е да се произведуваат свадба наметки за САД, велика БРИТАНИЈА, Германија и други Европа области.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Број На Модел На:
Деверуша Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
elysemod
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
Возрасна Група:
Возрасни
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте