Пред Бубрезите Решетката За BMW E92 Купе E93 Конвертибилна 328i 335i М3 2007 2008 2009 2010 .#PDK588
  • Неодамнешно

Пред Бубрезите Решетката За BMW E92 Купе E93 Конвертибилна 328i 335i М3 2007 2008 2009 2010 .PDK588

DEN 5683.00
DEN 7103.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Функција :
1.Директна замена за носење на решетката.
2.Лесно да се инсталира. Нема промена е потребно.
3.Со насликани саѓи .
4.Лесен и издржливи.
Спецификации :
Состојба : 100% сосема нов
Точка Име : Пред Бубрезите Решетката за BMW
Поставување на Возило : Предната
Материјал : ABS
Боја : Саѓи
Количина : 1pair
Fitment :
2006-2010 BMW E92 2-Врата Купе E93 Конвертибилна Пред-Facelift (вклучуваат Дизел Серија)
2008-2013 3-Серија М3(E92/E93) За Сите Модели
Не се Вклопуваат LCI и Седан 4 D
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се провери и потврди ова работи се вклопува твое пред да го купат.
Ако не можете да го инсталирате, ве молиме да добиете професионален одржување на вработените, да ви помогне да инсталирате.
Пакет :
1 Пар За BMW Решетка (Лево и Право)
Белешки Година Направи Модел Submodel Варијанта На Моторот
2010 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 150 KW (Бензин)
2010 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 160 KW (Бензин)
2010 BMW Серија 3 330i (2006-2010) RWD Купе 2996cc 200 KW (Бензин)
2010 BMW Серија 3 330i (2006-2013) RWD Купе 2996cc 190 KW (Бензин)
2010 BMW Серија 3 335i (2005-2013) RWD Купе 2979cc 225 KW (Бензин)
2009 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 150 KW (Бензин)
2009 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 160 KW (Бензин)
2009 BMW Серија 3 330i (2006-2010) RWD Купе 2996cc 200 KW (Бензин)
2009 BMW Серија 3 330i (2006-2013) RWD Купе 2996cc 190 KW (Бензин)
2009 BMW Серија 3 335i (2005-2013) RWD Купе 2979cc 225 KW (Бензин)
2008 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 150 KW (Бензин)
2008 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 160 KW (Бензин)
2008 BMW Серија 3 330i (2006-2010) RWD Купе 2996cc 200 KW (Бензин)
2008 BMW Серија 3 330i (2006-2013) RWD Купе 2996cc 190 KW (Бензин)
2008 BMW Серија 3 335i (2005-2013) RWD Купе 2979cc 225 KW (Бензин)
2007 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 150 KW (Бензин)
2007 BMW Серија 3 325i (2006-2013) RWD Купе 2497cc 160 KW (Бензин)
2007 BMW Серија 3 330i (2006-2010) RWD Купе 2996cc 200 KW (Бензин)
2007 BMW Серија 3 330i (2006-2013) RWD Купе 2996cc 190 KW (Бензин)
2007 BMW Серија 3 335i (2005-2013) RWD Купе 2979cc 225 KW (Бензин)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Тип На Објект:
Дербито Скари
Објектот Должина:
1inch
328i-Година:
2007,2010,2009,2008
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
BMW Модел:
328i
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
WISENGEAR
Модел Година:
2007 2008 2009 2010
Име На Модел:
PDK588
Специјални Функции:
Замена на Предната Решетка за BMW E92 E93
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.75kg
боја:
јаглерод