1set Бафер Серво Рака Легура на Алуминиум RCAWD 23T 32.4 мм Долго За Рк Хоби Модел на Автомобил Роботот Надградба Делови N10228 Бафер Серво Рака
  • Неодамнешно

1set Бафер Серво Рака Легура на Алуминиум RCAWD 23T 32.4 мм Долго За Рк Хоби Модел на Автомобил Роботот Надградба Делови N10228 Бафер Серво Рака

DEN 281.00
DEN 401.76

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте На RCAWD
Производ : серво рака
За : РК Автомобили
Материјал : алуминиум легура 6061-T6
Опис : нов тампон серво рака особено за роботот или камион заштита на серво од о ова е 32.4 Долго ,23 T Spline
Нов Тампон Серво Арм, Особено За Роботот Или Камион, Заштита на Серво Од Оштетување, Ова Е 32.4 mm Долга, 23 T Spline. Имаме Три Различни Должина, 24.4 мм, 29.4 мм, 32.4 мм, И 25 T(Futaba И Некои Нови Hitec, Savox, Мкс Итн), 24 T(Hitec), 23 T(Jr) Spline, А во 10 Бои, Легура на Алуминиум 6061-T6
Услуги На Клиентите 1. За Плаќање во Моментов, следниве начини на плаќање се прифатени на Ali Express : Visa/Master Card/Маестро, преведување, Web Money, Yandex.Пари, Western Union,QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, Безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Przelewy24, мобилен телефон за рускиот јазик (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. Кликни Тука за Да Знам Повеќе https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US 2. За Превозот Можете да изберете превозот метод сакате кога ќе нарачате . 3. Оставајќи Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми со нарачката . Најдобри услугата ќе биде понудена.
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производите
За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел.
За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање.
За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел.
За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже . Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.

боја:
Црвена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
N10228
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
Серво Рака 23T 32.4 mm