Механички ноктот DIY робот рака метал gripper бенд MG996R серво
  • Неодамнешно

Механички ноктот DIY робот рака метал gripper бенд MG996R серво

DEN 816.00
DEN 859.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


забелешка:овој производ бенд MG996 R серво
Метал Манипулатор Ноктот
Компатибилен со MG995,MG996 R серво
Алчни е масовно на превозот
превозот листата :
1pcs Механички ноктот метал дел
1pcs серво

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SINONING