РК авион авионот Астро Момче фиксно крило електрични далечински управувач 9mm ЕП средината на моќ мало дете за полнење
  • Неодамнешно

РК авион авионот Астро Момче фиксно крило електрични далечински управувач 9mm ЕП средината на моќ мало дете за полнење

DEN 1295.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Предности : удобно носење,безбедност лета,Многу отпорни да падне,поголема плови способност,поголема стабилност, високо уред сличност ,подобро performability и благодарност .
Според цртан филм дизајн,користете 9mm ЕП materi ал квалитет,тоа е полесни од другите авион ,многу отпорни да падне од KT,полесно поправка,средината на моќ,безбедност на летот е висока,многу погодна нови играчи и старите играчи летање.
Answer : ___________________________ NOTE :
1> Тоа е само за полнење.
2> ќе ја добие делови од авион во пакет. Така што треба да се соберат од себе откако сте го добиле. Ако вашиот започне способност не е многу добра, ве молиме да се разгледа сериозно! Ние ви препорачуваме да се купи на повеќе од еден на овој објект, затоа што тоа е повеќе ефективни на поштарина.
1> РК авион големина
Должина :
1200mm
Wingspan :
800mm
Материјал :
9mm ЕП
КОМПЛЕТ Тежина :
139g
2> продажната цена вклучува и додатоци
Точка име :
Износот&Type :
Трупот на авионот :
1 ( се обложени)
Јаглерод цевка :
5mm *1.5 м
Јаглерод цевка :
3мм *1m
Поврзаност род :
1.5 mm *2
3> Препорачува конфигурација ( Не се вклучени во продажба )
Мотор :
2208/260 KV 2212/2200-2450 KV 2216/2400 KV 2217/2300 KV
Пропелер :
5-6 инчен
ESC :
30 A /40 A
Servos :
EMAX(ESO8 MD)*2 или 4
Батеријата :
1500-2200mah3 S
Тип :
Комплет
Карактеристики :
Далечинска Контрола
Состојба на Собранието :
Unassembled КОМПЛЕТ
Бренд Име :
никој
Возраст Опсег :
>14 години
Предупредување :
Погодна за возрасни
Далечински Управувач :
Yes
Гаранција :
никој
Контролор На Батеријата :
AA(не се вклучуваат)
Извор На Енергија :
Електричен
Превозот превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање заврши. Ние ќе го избере различни превозот решение за да одговара со вашата адреса кои овозможуваат парцела дојде точно и брзо . Ние ќе пренос на пакети за пошти брзо, но како што знаете тоа е меѓународна. транспорт, одлагање понекогаш може да се случи во транзит, царинските или јавни фестивали. Време на испорака околу 7-20 дена да повеќето земји нормално. Данок : Без Данок на промет е потребно. Но увозни давачки, царински давачки што не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие се купувачот одговорност. Ве молиме имајте во предвид стапките во вашата земја .
Плаќање Зачувам
Гаранција & се Вратат Сите производи се проверува и пакувани се во многу добра состојба, пред испорака, имаме специјално прилагодено-изградена кеси и кутии со перница материјал за долги меѓународен превоз. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати .
Услуги на клиентите имаме секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние го цениме многу дека ќе остави добар фидбек. Ние не само што се онлајн продавачот, ние, исто така, сакаат да им помагаат на луѓето да уживаат РК хоби. Предмети што не се најде во нашата продавница, Ако сакате, ве Молиме не двоумете се да договор со нас, Ние сме спремни да ви помогнат.

Бренд Име:
TAROT-РК
Материјал:
пена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки