ALZRC - Ѓаволот 380 БРЗО Метална Опашка Роторот Носителот Сет
  • Неодамнешно

ALZRC - Ѓаволот 380 БРЗО Метална Опашка Роторот Носителот Сет

DEN 1918.00
DEN 2155.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
●Компатибилна Ѓаволот 380 БРЗО.
Пакување :
●Метална Опашка Носителот x 2
●Лого(Φ3xΦ6x2.5mm) x 2
●Лого(Φ3xΦ7x3mm) x 2
●Удар Лого(Φ3xΦ6x2.8мм) x 2
●Штекер Копчето Главата Завртка(M2.5x12mm) x 2
●Заклучување Орев(M2.5) x 2
●Штекер Копчето Главата Завртка(M2x8mm) x 2
●За Миење(Φ2xΦ4.5x0.5mm) x 2
●За Миење(Φ4.5xΦ5.9x0.5mm) x 2
●Set Завртка(M3x3mm) x 1
●Штекер Јака Завртка(M2x9mm) x 2
●Јака Б(Φ2xΦ3x5.5mm) x 2

боја:
Црна, Сребрена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
РК Делови и Accs:
носителот сет