TAROT Quadcopter 250 280 FPV делови на карбонски влакна Пред Задните Рака дебелина 4mm за 250C 280C TL250B2 TL250B3 TL280B1 TL280B2
  • Неодамнешно

TAROT Quadcopter 250 280 FPV делови на карбонски влакна Пред Задните Рака дебелина 4mm за 250C 280C TL250B2 TL250B3 TL280B1 TL280B2

DEN 213.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис на производот : Ова е задебелување издание на карбонски влакна се применува, Тоа е дебелината е 4mm. Се зајакне моќта рака и да ја намалат штетата. Спецификација : 1> 250 C Пред Рака параметар : Пред СП рака x2 (99x31x4 MM) 11.4 G М2.5x6mm Чекор Хексадецимален Завртки x2 М2.5x8mm Првенство Хексадецимален Завртки x4 се Применливи за Tarot TL250 C.
2> 250 C Задните Рака параметар : Задните СП рака x2 (116x29x4 MM) 13 G М2.5x6mm Чекор Хексадецимален Завртки x2 М2.5x10mm Првенство Хексадецимален Завртки x2 М2.5x8mm Првенство Хексадецимален Завртки x2 Применливи за Tarot TL250 C.
3> 280 C Пред Рака параметар : СП рака x2 (115x50x4 MM) 14.5 G М2.5x6mm Хексадецимален Завртки x4 М2.5x8mm Хексадецимален Завртки x2 Применливи за Tarot TL280 C.
4> 280 H Задните Рака параметар : СП рака x2 (125x35.5x4 MM) 13.8 G М2.5x6mm Хексадецимален Завртки x2 М2.5x10mm Хексадецимален Завртки x2 М2.5x8mm Хексадецимален Завртки x2 Применливи за Tarot TL280 C.
Превозот превозот цена зависи од тежината и волуменот на цел. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање заврши. Ние ќе го избере различни превозот решение за да одговара со вашата адреса кои овозможуваат парцела дојде точно и брзо . Ние ќе пренос на пакети за пошти брзо, но како што знаете тоа е меѓународна. транспорт, одлагање понекогаш може да се случи во транзит, царинските или јавни фестивали. Време на испорака околу 7-20 дена да повеќето земји нормално. Данок : Без Данок на промет е потребно. Но увозни давачки, царински давачки што не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие се купувачот одговорност. Ве молиме имајте во предвид стапките во вашата земја .
Плаќање Зачувам
Гаранција & се Вратат Сите производи се проверува и пакувани се во многу добра состојба, пред испорака, имаме специјално прилагодено-изградена кеси и кутии со перница материјал за долги меѓународен превоз. Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова. Без Наплата се нудат. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати .
Услуги на клиентите имаме секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние го цениме многу дека ќе остави добар фидбек. Ние не само што се онлајн продавачот, ние, исто така, сакаат да им помагаат на луѓето да уживаат РК хоби. Предмети што не се најде во нашата продавница, Ако сакате, ве Молиме не двоумете се да договор со нас, Ние сме спремни да ви помогнат.

Бренд Име:
TAROT-РК
Материјал:
Карбонски Влакна
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
250C 280C
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
рака