4 Парчиња Добар Квалитет Тапан Чистење Ножот за Canon IRC6800 5058 5068 5800 5870 6870
  • Неодамнешно

4 Парчиња Добар Квалитет Тапан Чистење Ножот за Canon IRC6800 5058 5068 5800 5870 6870

DEN 854.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


4 Парчиња Добар Квалитет Тапан Чистење Ножот за Canon IRC6800 5058 5068 5800 5870 6870 Висок квалитет 100% компатибилни, 100% нови
Бесплатен превозот
Нормално, тоа трае 16-35 дена да Повеќето Земјата. Бразил потреби 20-60 превозот дена
За секој проблем,ве молиме контактирајте wih со нас. Плаќање
1. Ние го прифаќаме само Али-плати тука;
2. Ако ви треба други начини на плаќање,ве молиме контактирајте wih со нас.
3. Ако треба цел голема количина,ве молиме контактирајте wih со нас. Превозот 1.За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress.
Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
2.Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.Тоа треба за 15-60 дена.
Некои далеку земји треба повеќе од 60 дена.Продавачот не е одговорен за време на испорака.
Тоа е предвидено од страна на превозникот, државни празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот, државни празници .
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
4.Ако не го добиете вашиот парцела во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се следи и да се вратам на вас како е можно поскоро.
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот страна .
7.Ако треба да брод од страна на други начини ,ве молиме контактирајте со нас.
Следните испорака патишта се исто така достапни : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. Враќање & Политика За Наплата
1.Ние бидете сигурни дека сите производи се нови и се тестирани пред превозот. Кога стоката пристигна,
ве молиме проверете ги пакет.Ако кој било проблем,ве молиме контактирајте со нас навремено. Ние ќе ви одговори што побрзо.
2.Ако било кој квалитет на проблем за нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата откако ќе испрати назад на стоки.
Ве молиме љубезно се напомене дека на превозот надомест ќе биде на ваша страна. Повратни информации
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
2.Позитивни повратни информации ќе бидат дадени за секој купувачот, дури и ако тој или таа не го стори тоа.
(Идеално, ќе го стори тоа.Ви благодарам!)
3.Сите предлози, совети или незадоволство, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да давате негативен или неутрален или ниска оценка.
Ние ќе се обидеме да го реши вашиот случај.s.а.стр. Компанијата Информации
Zhuhai Целосна Принтери Канцеларија Опрема Копродукции, Ltd е лоцирана во Кина Zhuhai-
светот е главниот град на принтери потрошен и резервни делови. Со над 10 години работно искуство во оваа индустрија,
Целосната-Printersnow е интегриран претпријатие кое поседува целосна бренд машини, целосна модел резервни делови,
вешти техничари, wholehearted услуга, високиот квалитет на производите и конкурентните цени.

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
IRC6800 5800 6870 5870
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
Состојба:
Нови
Оригиналниот/Компатибилен:
Нови Компатибилен
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
тапан чистење на ножот