РК Рок Роботот 1:10 Додатоци Метал Лопата за TAMIYA CC01 Axial SCX10 RC4WD D90 D110 РК Качување Камион Автомобил Декоративни Алатки
  • Неодамнешно

РК Рок Роботот 1:10 Додатоци Метал Лопата за TAMIYA CC01 Axial SCX10 RC4WD D90 D110 РК Качување Камион Автомобил Декоративни Алатки

DEN 431.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации Спецификации : Материјал : Метал Количина : 1 PCS Должина : 105mm Ширина : 30мм Тежина : 12.2 g Одговараат за : 1/10 РК Роботот Автомобил и така натаму
Пакет Листа : 1 * РК Роботот Лопата
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Големина:
for RC Car
Бренд Име:
CGRC
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Симулација лопата
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
за 1/10 РК Роботот
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ЛОПАТА
Надградба На Делови/Додатоци:
ЛОПАТА