CNC метал Задните guard За 1/5 HPI Baja 5B 5T
  • Неодамнешно

CNC метал Задните guard За 1/5 HPI Baja 5B 5T

DEN 2236.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


CNC метал Задните guard За 1/5 HPI Baja 5 B 5 T
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
3.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
Превозот :
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам
на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака :
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 4 -7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот
одговорноста.
5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.
Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што :
1.ние probide на 60-дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.сите проблеми може да се решат.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ако
се задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред email во твојот проблем за нас.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.Сите проблеми може да се решат.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА!

боја:
Портокал
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
TS-H851242
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
TS-H851242
Материјал:
Композитен Материјал
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Радио Контрола Стил:
РК Модел
Извор На Енергија:
Гас
is_customized:
Yes