2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Легура Задните Пониски Суспензија Оружје За 1/5 HPI Baja 5B 5SC 5T 5R СВ T1000 КМ ROVAN 85402 Надградба Делови Хоп До
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Алуминиумска Легура Задните Пониски Суспензија Оружје За 1/5 HPI Baja 5B 5SC 5T 5R СВ T1000 КМ ROVAN 85402 Надградба Делови Хоп До

DEN 1540.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R/C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија.
Предмет : Алуминиум Задните Пониски Суспензија Оружје (L/R)
Пакетот Вклучува :
1x Лево 1x Право
Карактеристики :
CNC машински за прецизност,Елоксирани
Материјал : Алуминиум Легура 6061-T6
Компатибилен со : 1/5 HPI Трки Baja 5 B 5 SC 5 T 5 R СВ T1000 КМ ROVAN Baja 5 SC Baja 5 T Baja 5b СВ Комплет Baja 5b Д-Box 2 Baja 5 R 1970 Ford Mustang Шеф 302 Baja 5 B Sidewinder Х5 Baja 5 B TSk-б Класа 1
Забелешка : Проверете ги вашите специфични модел е прирачник за компатибилност,или да Контактирате со Задоволство ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
85402
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Задно Потпирање Со Оружје
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Задно Потпирање Со Оружје