задните baja најлон амортизацијата / шок апсорбер група за поддршка Општи HPI 5B 5T км rovan 85103
  • Неодамнешно

задните baja најлон амортизацијата / шок апсорбер група за поддршка Општи HPI 5B 5T км rovan 85103

DEN 768.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Батерии - NiMH
За Возило Тип:
Bajas
Материјал:
Најлон