Nicrew Аквариум Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж
  • Неодамнешно

Nicrew Аквариум Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж

DEN 273.00
DEN 340.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Nicrew Аквариум Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен Риба Резервоарот Декорација Мов летање Рок водни украс Пејзаж Карактеристики на Производот : 1. Мала тежина доведува тоа да плови на вода. 2. Можете да вратоврска морон и pumice јажето заедно, потоа повлечете ја во вода, да се направи морон менгеме на дното на резервоарот за вода, се воспостави супстрати на суспендирани пејзаж и одгледување на растенија. 3. Pumice површина има многу дупки, не само допир повеќе простор, но, исто така, ги апсорбира штетните бактерии и тешки метали во вода, е погодна за качување и искоренување на растенијата растителни раствора минералите, ова не само што доведува до раст на риба, но, исто така, обезбедува ѓубриво за растенија. Производ Параметри : 1. Материјал : смола 2. Облик : Неправилни 3. Производ Големина : S : за 5.8 * 9.2 см М : за 8.7 * 14.3 см, L : околу 13 * 21 cm 4. Производ Тежина : S : околу 50 g M : околу 100 g L : околу 150 g Забелешка : Лебди рок е вистински рок, но не можеме да гарантираме дека секој камен е точно во истата форма.

Големина:
Float Stone
Тип:
Риба
Материјал:
пластична смола
Водни Украси Тип:
риба украси
Тежина:
105g
Број На Модел На:
00607
Бренд Име:
NICREW
Материјал:
Смола
Тежина:
105g
Водни Украси Тип:
Украси
Украси:
Пластични, Електронска Компонента
Име на производ:
Аквариум Вештачки Лебди Pumice Суспендирани Камен