ЗА Ленти Тркала Налепници И Decals Рефлексивни Rim Лента Велосипед Мотор Автомобил Лента Автомобил Стајлинг за хонда, јамаха suzuki ktm bmw
  • Неодамнешно

ЗА Ленти Тркала Налепници И Decals Рефлексивни Rim Лента Велосипед Мотор Автомобил Лента Автомобил Стајлинг за хонда, јамаха suzuki ktm bmw

DEN 48.00
DEN 119.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема : Состојба : 100% сосема нов Објект Боја : ЦРНА Количина : едно парче Супериорен квалитет и лесно да се инсталира. Fitment : вклопат за повеќето мотор со 17inch/18inch тркала Универзален Мотор АВТОМОБИЛ ЗА ЈАМАХА DUCATI ХОНДА YAMAHAKTM BMW.. За ХОНДА CBR600 RR CBR 600 RR 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 F5.. Пакетот Вклучува : Едно Парче на Мотоцикл Decals answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

боја:
Мулти, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
3M
Бренд Име:
ZRIHE
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
is_coustomized:
Yes
посебни перформанси:
мотоцикл на Резервоар за Гориво Decals налепница Подлога
Fitment:
За Kawasaki Ninja 500R EX500 650R EX650 ER-6F ER-6N ZX9R ZXR400 ZZR60
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Употреба:
мотоцикл налепници