Новиот Менувач DC Мотор Висок вртежен момент 6N.м гаражни врати Raplacement Електрични Десен Агол Лево Црв Опрема Моторни 5A 12V/24V 30W 50RPM
  • Неодамнешно

Новиот Менувач DC Мотор Висок вртежен момент 6N.м гаражни врати Raplacement Електрични Десен Агол Лево Црв Опрема Моторни 5A 12V/24V 30W 50RPM

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Новиот Менувач DC Мотор Висок вртежен момент 6 N.м гаражни врати Raplacement Електрични Право
Агол Лево Црв Опрема Моторни 5 A 12 V/24 V 30 W 50 RPM
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Answer : ___________________________ Note : Кога да нарачате , ве молиме наведете напон (12 V/ 24 V) , ви благодариме !
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : DC 12 V /24 V турбина црв опрема мотор
Модел : Т-30 GZ6287 L
Постојана струја : 5 A
Напон : 12 V /24 V
Моќност : 30 W
Брзина : 50 ВРТЕЖИ во минута
Вртежен момент : 6n.м.
Големина : 20 * 10 * 10СМ
Тежина : 1.37 KG
Јачина на звук : 04 KG
Answer : ___________________________ Note : Кога да нарачате , ве молиме наведете напон (12 V/ 24 V) , ви благодариме !

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Тип:
Опрема Мотор
Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
5A
Излезна Моќност:
30W
Напон(V):
12V / 24V
Број На Модел На:
TS-30GZ6287L
Употреба:
Домашен Уред
Вртежен момент:
6N.М.
Ефикасност:
Други
Изградба:
Турбина опрема мотор
Заштита На Функција:
Други
Број На Производ:
FH206
Име:
DC 12V / 24V турбина црв опрема мотор
Модел:
TS-30GZ6287L
Постојана струја:
5A
Напон:
12V/ 24V
моќност:
30W
Брзина:
50 вртежи во минута
Вртежен момент:
6N.М.
Големина:
20 * 10 * 10CM
Тежина:
1.37KG