Оригиналниот ЗАМЕНА ОДГОВАРА за Vivitek DH758UST DH758USTIR DX881ST DX864 DW882ST DW866 DW868 ПРОЕКТОР далечински управувач(ласерски)
  • Неодамнешно

Оригиналниот ЗАМЕНА ОДГОВАРА за Vivitek DH758UST DH758USTIR DX881ST DX864 DW882ST DW866 DW868 ПРОЕКТОР далечински управувач(ласерски)

DEN 841.00
DEN 885.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ова е Оригиналниот ПРОЕКТОРИ Далечинска Контрола
Услов : Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!
Далечински modle : IR1082
Истиот функционира со :
D5000 D7180 D7180 HD D751 ST D751 STi D751 STIR D755 WT D755 WTi
D755 WTIR D791 ST D795 WT D803 W-3 D D853 W D855 ST D857 WT D863
D865 W D867 D910 HD D912 HD D945 VXD950 HD D952 HD D963 HD
DH758 UST DH758 USTIR DX881 ST DX864 DW882 ST DW866 DW868
2 Месеци Гаранција
Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени)
1 Месеци Гаранција
Пакет Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)
Shippinging
Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.
Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката. Јас f сте во брзање, ве молиме изберете брзо shippig начин : DHL, UPS-от
На следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
АЊО
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
IR1082
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
2