YYW Cowhide Спојки Торба Личност Жените Размавта Канџите Модни Чанти Чанти Познатиот Бренд Видиме Џеб Рамо Мали Кеси
  • Неодамнешно

YYW Cowhide Спојки Торба Личност Жените Размавта Канџите Модни Чанти Чанти Познатиот Бренд Видиме Џеб Рамо Мали Кеси

DEN 561.00
DEN 801.60

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


YYW Cowhide Спојки Торба Личност Жените Размавта Канџите Модни Чанти Чанти Познатиот Бренд Видиме Џеб Рамо Мали Кеси
Производи Детали
NO : 170616073105
Тежина : 150gram
Големина : 190 X20 X110 mm
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto,Виза, Мастеркард, QIWI,Western Union, Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pleaseleave ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезда преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот побрзо,ви благодариме!
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.(Понеделник-Сабота).
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
170616073105
Пол:
Жените
Обликот:
плик
Стил:
Повик
Тврдост:
Мека
Повод:
Разноврсна
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Тип На Објект:
Чанти
170616073105:
78982
во парк:
на располагање
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Видовите на вреќи:
Гласник кеси&Рамо кеси
Типови 2:
Crossbody кеси&Top-се справи со кеси
Апликации:
Партија/Business/Вечер Партија/Закажување
Жените чанти стил:
Модни чанти/Бренд кеси
Чанти Тип:
дами Рамо кеси
Големина:
190x20x110mm
Тежина:
150 gram