Памук Платно Еко Обновливи Шопинг Торба Tote Пакет Виткање кеси чанти Шопинг Кеси 36*38cm 8 бонбони бои
  • Неодамнешно

Памук Платно Еко Обновливи Шопинг Торба Tote Пакет Виткање кеси чанти Шопинг Кеси 36*38cm 8 бонбони бои

DEN 393.00
DEN 523.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


8 Боја На Платно Шопинг Торба Количка За Обновливи Намирници Кеси Памучна Ткаенина Еко Tote Торба Трговија На Големо
Сите од нашите пакети >5 долари, ќе deliveryed од Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот, безбеден и брз!!!
Големина : 36cm*38cm Треба да појас : 110cm
(Се должи на мерење,таму ќе биде од 1 до 3 см грешка)
Како за боја, бидејќи на светлината, таму ќе биде малку defference со вистински стоки, се надевам дека ќе може да го разбере.
Сите наши производи со висок qulity, не грижете се за тоа!!!
ПРЕВОЗОТ
1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3-7 работни дена по вашата исплата е потврдена .
2. Нашиот бесплатен превозот политика е само поддржан од Кина пост воздух mail ,и тежина треба да биде во рок од 2 КГ. Ве молиме да обрнете внимание : брзината на Кина Пост Воздух Пошта е побавно од друга логистика, обично околу 1-2 месец. На тој начин, ќе мора да почека подолго време ако одлучите да се применуваат бесплатен превозот.
3. Ако сакате да ја испратите преку DHL и ПРОЗОРЦИ или друга логистика , ќе треба да контактирате со нас и да плаќаат за превозот цена.
4. Кога ние испрати стоката , ние ќе ги responsibilty на проблеми во Кина Царината. Во меѓувреме, купувачот треба да ја земе неговата/нејзината сопствена responsibity на проблемот на купувачот оние.
5. Можете да ги пронајдат стока на интернет во 1-2 работни дена по испраќањето на стоката.
6. Ве молиме проверете ја вашата стока на превозот на курир е лице додека ја примате.
7. Ако најдете вашиот стоката е изгубена или оштетена на начин, ве молиме да ги споделите превозот компанија си дозволат да докаже вас. После тоа, ние ќе ви помогнат да ја добиете вашата compensatation од шпедиција.
ВНИМАНИЕ
1.Сите производи се достапни во нашата компанија се со добар квалитет, тестирани и се одликува под строга проверка пред тие да бидат испратени.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние ви ветувам дека гаранција за производ 's квалитетот е една година, и ние би сакале да се направи било repairment за слободни текот на тоа време. (Било превозот плаќање треба да бидат платени од страна на купувачи.)
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција за нас. Ако не сте задоволни со производот, може да ја врати стоката за размена, туку САМО пред комуникација со нас додека клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
4. Сите се врати ставки мора да биде во добра и под resalable состојба. Мажи-направени дефекти не се гарантира како само квалитет на проблемот, како што се скршени, рбет и така натаму.
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПЛАСМАН
Ние секогаш ќе работиме со вас за вашето сопствено задоволство. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави голем "Позитивен" .
контактирајте со нас преку "Мои Пораки"или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 -ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.
Ви благодариме за соработката!!

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
molfmy
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
bc01
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој