Crankcase Издише Црево/Цевка За ГОЛФ MK4 ЛЕОН A3 OCTAVIA TT 1.8 Т АУМ AUQ APY AMK БАМ црна
  • Неодамнешно

Crankcase Издише Црево/Цевка За ГОЛФ MK4 ЛЕОН A3 OCTAVIA TT 1.8 Т АУМ AUQ APY AMK БАМ црна

DEN 1248.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Примена :
Crankcase Издише Црево/Цевка За ГОЛФ MK4 ЛЕОН A3 OCTAVIA TT 1.8 Т АУМ AUQ APY AMK БАМ
Материјал : силикон/влакна текстил
Боја на располагање : Црна/Сина
Опис :
Прифати поголем притисок од оригиналот . Температурата промена нема да влијае на обликот и проток. Не е Лесно да се прекине или да се зацврстуваат, потрајни од оригиналот . 100% Сосема Нов. Лесна инсталација
Спецификација :
4 Слој Влакна Текстил . 5 Слој Од Полиестер . 4.5 мм Дебелина на Ѕид .Работни Temperture : -70 степенот до 280 степен . Пукна цревото Притисок Граница е Еднаква на 2 Mpa. Обезбеди црево работи правилно во екстремни трки на животната средина. Моделот по Samco Спорт ОЕМ дизајн и стандард.
Пакет Се Вклучени
Издише Црево 2 компјутери .(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете. )


Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
BP
Поставување на Возило:
crankcase издише црево
Материјал Тип:
Силикони
Објектот Тежина:
0.8