Стандард Вратило за Aprilia Mojito Обичај 50 СР 50 Funmaster за сексуално и репродуктивно 50R за сексуално и репродуктивно 50 Тркачки Спорт Sportcity Улица 50 2T
  • Неодамнешно

Стандард Вратило за Aprilia Mojito Обичај 50 СР 50 Funmaster за сексуално и репродуктивно 50R за сексуално и репродуктивно 50 Тркачки Спорт Sportcity Улица 50 2T

DEN 2879.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Стандард Вратило за Aprilia Mojito Обичај 50 СР 50 Funmaster 03-07 за сексуално и репродуктивно 50 R 05 СР 50 Трки 03-07 SR50 Спорт 03-07 Sportcity Улица 50 2 T
Спецификација : за сексуално и репродуктивно Motard 50cc SR50 '03 наваму GP1 (01-05) ДНК 50cc Тркач 50cc Ловец Летаат 2-мозочен удар Слобода 2-мозочен удар NRG MC3 NRG Моќ Тајфунот 50cc Zip 50cc 2-мозочен удар LX50 (2-мозочен удар) Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена

Тип На Објект:
Crankshafts
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Објектот Висина:
15cm
Име На Модел:
50
Специјални Функции:
Започнете
Објектот Дијаметар:
20cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Зафатнина (ml):
125cc
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
1.9kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар