3+1 Обратна Брзини Главниот Countershaft Пренос Опрема Кутија Главен Контра Окно Одговара За 50cc-110cc 3+1 Обратна Брзини Мотори ZB-102
  • Неодамнешно

3+1 Обратна Брзини Главниот Countershaft Пренос Опрема Кутија Главен Контра Окно Одговара За 50cc-110cc 3+1 Обратна Брзини Мотори ZB-102

DEN 1736.00
DEN 2143.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3+1 Обратна Брзини Главниот Countershaft Пренос Опрема Кутија Главен Контра Окно Одговара За 50cc-110cc 3+1 Обратна Брзини Мотори ZB-102 Пакет се Вклучуваат : 1 Сет x Главниот Countershaft Одговара За 50cc-110cc 3+1 Обратна Брзини Мотори Јама нечистотија Велосипед Мотокрос Објект Слика :
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

боја:
Боја Како Слика
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Crankshafts
Специјални Функции:
3+1 Обратна Брзини Мотори
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Ширина:
0inch
Име На Модел:
ZB-102
Бренд Име:
NOBIMOTO
Објектот Должина:
0inch
Зафатнина (ml):
50CC-100cc
Објектот Тежина:
1143g
Точка име :
3+1 Обратна Брзини Главниот Countershaft
Функција Посебни :
3+1 Обратна Брзини Мотори
Состојба:
100% нови
Warrranty:
Yes