Најдобра продажба Цреша Pitter Семе Смена Машина Цреши Corer Со Сад во Кујната Gadgets Алатка
  • Неодамнешно

Најдобра продажба Цреша Pitter Семе Смена Машина Цреши Corer Со Сад во Кујната Gadgets Алатка

DEN 467.00
DEN 548.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Карактеристики :
- Се отстранува садот за лесно отстранување на јами.
- Не-пропадна подлога на дното подлога тоа цврсто да контра врвот.
- Отстранете јами брзо без bruising или дробење цреши.
- Не ' рѓосувачки челик клипот отстранува јама од цреша и се фотографира во садот.
- Лесен за употреба, автоматски се хранат послужавник и се фати бункер.
- Со јама колектор, остава корисникот со слободни раце за да се справи со цреши и да се притисни на копчето клипот.
- Изработени од еколошки материјали.
- Одлично за пита одлуки и canners.
- Лесен за употреба и јасно, голем капацитет, погодни за сите возрасти.
- Погодна за разни мали овошје со камен.
Спецификации :
Боја : Црвена и Бела боја
Материјал : Пластика
Големина : Околу 16*10*27cm
Производ големина (L x W x H) : 28.8x16x9.8cm
Капацитет : 15.85 оз
Пакет Се Вклучени :
1 x Цреша Pitter

Бренд Име:
illumafye
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Corers
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Број На Модел На:
JJ3378
боја:
Црвена
Количина:
1 buc
Големина:
16x10x27cm
feature1:
Еко-Пријателски
feature2:
овошје алатки
Тип:
кујнски алатки
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Цреша Pitters