глава за цилиндар Nissan Навара Кралот-кабината Pathfinder 2199cc 2.2 DTI 2488cc 2.5 DTI 16V 98-05 моторот : YD22 DDTI YD25 DDTI
  • Неодамнешно

глава за цилиндар Nissan Навара Кралот-кабината Pathfinder 2199cc 2.2 DTI 2488cc 2.5 DTI 16V 98-05 моторот : YD22 DDTI YD25 DDTI

DEN 17712.00
DEN 23616.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


глава за цилиндар Nissan Навара Кралот-кабината Pathfinder 2199cc 2.2 DTI 2488cc 2.5 DTI 16 V 98-05 моторот : YD22 DDTI YD25 DDTI
Дел број :
11040-5 M000 / 11040-5 M300 / 11040-5 M301 / 11040-5 M302 / 110405 M000 / 110405 M300 / 110405 M301 / 110405 M302 / 11040 5 M000 / 11040 5 M300 / 11040 5 M301 / 11040 5 M302 / NS012 S / ADN17704 C / XX-NS012 S / JNS012 S / WG1011000
Одговара на моторот : YD22 YD22 DDTI YD22 DDTI 2199cc 2.2 DTI DOHC 16 V / YD25 YD25 DDTI YD25 DDTI 2488cc 2.5 DTI DOHC 16 V
Главата на цилиндерот ќе одговара :
Nissan Навара / Цар-кабината / Pathfinder / Cabstar / Hardbody / Тино 2199cc 2.2 DTI 2488cc 2.5 DTI 16 V 98-05 моторот : YD22 DDTI YD25 DDTI
БЕСПЛАТНИ ЗАПТИВКА :
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа за корисници Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж
По продажба на Политика
Пред купување, нашиот предлог е да испратите слика ќе треба да се инсталира на автомобилот,и да се отвори хауба се направи една воздухот слика за нас.
Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање; Сите стока се продава како што е опишано.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 XX-NS012S JNS012S
Име На Модел:
гол гол Kingcab Кралот кабината YD22DDTI YD25DDTI YD22DDTI YD25DDTI
Зафатнина:
2.2 DTI 2.5 DTI 2.2 L 2.5 2.2 L L 2.5 L 908505 908505 NS012S ADN17704C
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
11040-5M000 11040-5M300 11040-5M301 11040-5M302 110405M000 11040 5M302
Специјални Функции:
110405M300 110405M301 110405M302 11040 5M000 5M300 5M301 WG1011000