1mm Дебелина Полиестер Не Ткаени Чувствува Ткаенина Ткаенина, Felts На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 40pcs10x15cm
  • Неодамнешно

1mm Дебелина Полиестер Не Ткаени Чувствува Ткаенина Ткаенина, Felts На Домашна Декорација Шема Пакет За Шиење Кукли Занаети 40pcs10x15cm

DEN 276.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини :
Секоја боја, 1 парче,НЕ може да изберете боја.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.
Техника : Nonwoven
Модел : Обоена
Функција : Еко-Пријателски
Тип На Производ : Други Ткаенини
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Материјал : Полиестер
Nonwoven Техника : Откачи-Спои
Стил : Солидна Серија
Тип : Полиестер Акрилик Nonwoven Чувствува Ткаенина
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Бои : 40 Бои
Големина : 10cmx15cm
Големина : 3.9x5.9inch
Дебелина : 1mm
Пакување : 40 Парчиња/Пакет
Тежина : 100g
Печати : Без Печатени
Употреба : Quilting Крпеница
Употреба : Занаети Кукли Чанта
0

Големина:
10cm*15cm
Број на Компјутери:
20-49Pcs
Бренд Име:
HAISEN
Тема:
40 парчиња / 40 боја (без повторување боја)
Број На Модел На:
Чувствував-001
Тип:
Nonwoven Чувствува Ткаенина
Стил:
Полна Боја
Име на производ:
Полиестер Акрилик Nonwoven
Материјал:
100% Полиестер
Големина(cm):
10cmx15cm Големина(инчен)
Дебелина:
1mm
Пакување:
40 парчиња/пакетот (без повторување боја)
Тежина:
100g/package
Техника:
Nonwoven Чувствува Ткаенина
Употреба:
Полиестер Nonwoven Чувствува Ткаенина За DIY рачно изработени Hometextile Крпеница