Моден Претседател Мао Че Гевара MacArthur Класичен Стил Цигара Случај Бронза Материјал Цигара Случај Кутија Пушењето Додаток
  • Неодамнешно

Моден Претседател Мао Че Гевара MacArthur Класичен Стил Цигара Случај Бронза Материјал Цигара Случај Кутија Пушењето Додаток

DEN 620.00
DEN 912.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Димензија : 95x80x17mm
Материјал : Бронзени
Нето Тежина : Околу 90g
Пакување : Кутија

Решетки Количина:
2
Материјал:
Метал
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Стил:
Класичен
Техника:
Врежан
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
TB007
Обликот:
правоаголник
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
Цигари Случај
Метал Тип:
бронза
Оптоварување:
5KG
Употреба:
цигари
Спецификација:
95x80x17mm
Тема:
MacArthur
Тема 1:
Претседател Мао
Тема 2:
Че Гевара