Бесплатен превозот Висок квалитет на извоз на Американскиот памук жакард ткаенина уметност squre валкани перење кошница складирање бин
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Висок квалитет на извоз на Американскиот памук жакард ткаенина уметност squre валкани перење кошница складирање бин

DEN 1608.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ставка опис
Големина на :
М : должина X ширина x висина : 38 X33 X45 CM 0.63 KG
L : долги X широк X максимална : 43 X40 X45 CM 0.75 KG
Карактеристики :
1. На предниот дел од ткаенина користење на странски популарни образ жакард ткаенини, Со тенок слој на косата, се чувствувам многу добро.
2. На врвот на кругот на жица фиксни, околу и на дното на оваа жакард е мала сомот, многу high-end атмосфера.
3. Средно ЕВА обвивка, одигра стојат околу улогата на платно е беж лен ткаенини
Објектот слика

боја:
M, L, 2 парчиња сет
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Број На Модел На:
sz
Обликот:
Плоштад
Техника:
Сјајни
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Производот:
Облека Организатор
Ткаенина Тип:
100% Памук
Стил:
Американски Стил
Решетки Количина:
1
Употреба:
облека
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
SIBAOLU
Капацитет:
Други