Нова Мода Лето Мажите Шарени Екипажот Чорапи Новина Унисекс Пржени Јајца Кактус Растенијата Bonjour 1997 Фустан Sock
  • Неодамнешно

Нова Мода Лето Мажите Шарени Екипажот Чорапи Новина Унисекс Пржени Јајца Кактус Растенијата Bonjour 1997 Фустан Sock

DEN 172.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина : ЕУР 38-43
Одговараат за маж и жена, особено за љубителите
Испорака :
1) Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
2) купувачот е одговорен за било какви осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
3) Понекогаш со информации за песната може да се ажурира полека, ве молиме да се одржи на неколку дена и да се обиде да ја проверите вашата нарачка некое време подоцна. Повратни информации :
1) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, ние сме многу greatful ако ни ја дадат позитивен фидбек. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
2) Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот . Контакт со нас на :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Ако имате било какви проблеми, можете да ни испратите некоја e-mail или контакт со онлајн чет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Големина:
EU 38 TO 43
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Памук
Дебелина:
Стандард
Висок:
Членови на екипажот
Sock Тип:
Се облекуваат
Бренд Име:
молчи дрво и бесплатно правец
Број На Модел На:
YS540
Големина:
EU 38-43
Пол:
Унисекс,Машки, Женски
Стил:
смешни чорапи
Шема:
Пржено јајце , Кактус, Bonjour,
боја:
Жолта
Производство:
Кина