LeFifino 2018 Нови Ретро Сјајна Површина Секојдневно Жените Чорапи 5 Бои Чист Памук Слатка Девојка Rib Поврзана Пролет Лето Чорапи Le67749
  • Неодамнешно

LeFifino 2018 Нови Ретро Сјајна Површина Секојдневно Жените Чорапи 5 Бои Чист Памук Слатка Девојка Rib Поврзана Пролет Лето Чорапи Le67749

DEN 107.00
DEN 175.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Симпатична Шарени Точка Жените Чорапи *Материјал : памук *Големина : Слободен Големина(35-40 EUR / 5-9.5 НАС) *Боја : Сина, Бела Зелена Црна *вклучува : 1pcs чорапи *Пакет : Opp вреќа Избор на боја Информации за Производот детали за Производот Пакет УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од Aliexpress магацини и Кина поштата складишта во рок од 24 часа Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со Ali Express & Кина поштата складишта врата-до-врата пакување и испорака заштита

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Објектот Должина:
medium
Број На Модел На:
Le677
Бренд Име:
LeFifino
Sock Тип:
Повик
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа
Occassion:
Секојдневно, Датира, Партија, Улица Snap и така натаму
sock стил:
Убави,Модерни,Мода,Уредно,Популарна Sock
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Големина:
35-40EUR / 5-9 US
sock дизајн:
glitter
Место на Потекло:
Кина,Копното
Серија:
20180319
Секс:
Женски