Распространети Во 2017 Ново 1 Пар Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Распространети Во 2017 Ново 1 Пар Убави Жени Чипка Чорапи Кристално Стакло Свила Краток Тенка Проѕирна Рози Цвет Чорапи Бесплатен Превозот

DEN 53.00
DEN 55.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Материјал : памук+кристал свила
Должина : 23-25cm
Боја : Бела,Црна
Тежина : околу 30g Стил : Супер удобно памук дното,кристално свила дише површина
Пакетот Вклучува : 1 Пар x Жените Чипка Кратки Чорапи
Answer : ___________________________ Note :
1. Спореди Детали Големини Со Твое,ве Молиме Оставете 1-2 СМ се Разликува Поради Прирачник за Мерење,ви Благодариме!
Ве молиме споредете детални големини со твое пред да го купите !
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
HEALMEYOU
Објектот Должина:
00
Материјал:
Свила,Памук
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
T17T80