WEARKAPER Нови Eyewear Smart зум Прогресивна Читање Очила Мажи Жени Presbyopia Далекувидост Мултифокалната Glasse
  • Неодамнешно

WEARKAPER Нови Eyewear Smart зум Прогресивна Читање Очила Мажи Жени Presbyopia Далекувидост Мултифокалната Glasse

DEN 840.00
DEN 1199.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Око Рецепт:
До 0 Надолу За 100 До 0 Надолу 150, До 0 Надолу 200, До 0 Надолу 250, До 0 Надолу 300
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Обложување:
HMC
Леќи Во Боја:
Јасно
Број На Модел На:
1005
Леќа Ширина:
5.4 cm
Бренд Име:
WEARKAPER
Леќа Висина:
4.4 CM
Леќи Материјал:
Акрилик
Рамка Материјал:
Пластични
Читање Очила Степен:
Степен +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0
Квалитетот на:
Висок квалитет
Погоден Лице:
Мали Тркалезно Лице,Долго Се Соочуваат Со Овална
Функција:
прогресивна мултифокалната читање очила
Употреба Предмет:
Читање,Учење,Работа