сребро сива dobby рака печати сјајот африка и индија tulle ткаенина за венчаница/вечер фустан/партија,од страна на dhl
  • Неодамнешно

сребро сива dobby рака печати сјајот африка и индија tulle ткаенина за венчаница/вечер фустан/партија,од страна на dhl

DEN 4867.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


добредојдовте на ткаенина продавница
1.должина : 5yards 1yard=0.9144 метар
2.ширина : 145cm-150cm
3.поддршка на големо и лични обичај,добредојдовте на испитување,испрати со dhl или fedex
4.net mesh рака печати сјајот чипка ткаенина користи за лични обичај вечер фустан и венчаница,
топло совет : овој материјал е направен од лепило со сјај во прав ,не вез ,сјајот ќе биде падне (користите само за една партија или прилика,не може да се мијат со вода),нејзините не припаѓаат на квалитетот проблем,ако не може да го прифати сјајот падне ,ве молиме да не цел овој вид чипка ,ви благодариме
5,боја : шампањ злато/сребрена бр.50 достапни
бојата може да лична обичај

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
115cm-130cm
Број На Модел На:
N
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Техника:
Ткаени
боја:
како Слика
is_customized:
Yes