Француски Sequins Чипка Ткаенина Multicolor 2017 Најновите Африкански Мрежа Tulle Чипка Ткаенина 5Y Нигериската Guipure Чипка Ткаенина Висока Quality900
  • Неодамнешно

Француски Sequins Чипка Ткаенина Multicolor 2017 Најновите Африкански Мрежа Tulle Чипка Ткаенина 5Y Нигериската Guipure Чипка Ткаенина Висока Quality900

DEN 3534.00
DEN 4841.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.3
/дворот US $ 9.6
/дворот US $ 3.57
/дворот US $ 9.99
/дворот US $ 8.78
/дворот US $ 6.63
/дворот US $ 5.61
/дворот US $ 6.12
/дворот US $ 6.12
/дворот US $ 3.52
/дворот US $ 5.61
/дворот US $ 4.99
/дворот US $ 5.61
/дворот US $ 6.3
/дворот US $ 6.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Sequins
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-L900A
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
tulle чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика
Декорација:
Sequins