LongShow 1 Број/5 метри 6-9cm Ширина Светлина Кафе Боја Полиестер Мала Дрво Модели Вода Растворлив Везени Чипка Намали
  • Неодамнешно

LongShow 1 Број/5 метри 6-9cm Ширина Светлина Кафе Боја Полиестер Мала Дрво Модели Вода Растворлив Везени Чипка Намали

DEN 275.00
DEN 386.88

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција : Елегантен Дизајн&Издржливи Ткаенини Материјал : Полиестер платно Width : околу 7-9 cm Бои : Светло Кафе на Широк Спектар на Употреба : Облека / Home Текстилни Декорација, DIY Занаети Потсетување : За Боја : Поради Светлината на Екранот,Вистинската Боја На Објектот Може да Биде Малку Поинаков Од Слики. За Големината : Поради Прирачник за Мерење и Сечење, ве Молиме Овозможи 1-3cm Грешка, Многу ви Благодариме За Вашата Поддршка. За Акции : Сите предмети е во парк, па ние може да брод вашата предмети во рок од 48 часа, немојте да се грижите за тоа. Пакет Содржи : Вода Растворлив Чипка Намали 5 Метри Appr.4.57 Метри

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
6-9cm
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Бренд Име:
LongShow
Број На Модел На:
Чиста вода растворлив чипка намали
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
полиестер
1 тркалаат max должина:
за 15yards
Чипка број:
J45