5Yard/многу рачно изработени Накит Материјал Крпа DIY Мобилен Телефон Школка Убавина Зголеми Цвет Чипка Намали Chiffon Двојно 3D Чипка FabricRS519
  • Неодамнешно

5Yard/многу рачно изработени Накит Материјал Крпа DIY Мобилен Телефон Школка Убавина Зголеми Цвет Чипка Намали Chiffon Двојно 3D Чипка FabricRS519

DEN 278.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

двор
Ткаенина Материјал : 3 реда 3 D Зголеми Чипка
Ткаенина Ширина : 3cm
Ткаенина Боја : светло розова,Off (исклучено) бела, црвена Лубеница,

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
3CM
Бренд Име:
Р SMEALE
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
RS519
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер