5 дворови /кеса злато монистра tassel дополнителните 25cm ширина за декорација се облекуваат/моден дизајнер,сите имаат боја
  • Неодамнешно

5 дворови /кеса злато монистра tassel дополнителните 25cm ширина за декорација се облекуваат/моден дизајнер,сите имаат боја

DEN 5712.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Добредојдовте во посета на мојот продавница
5 дворови / парче
5yards=4.572 мете р
Ширина : 1.4 метри долго : 4.57 метар Љубезно Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал obje кт

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
115cm-130cm
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Материјал:
Нето Платно
Техника:
Плетени
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Техника:
Ткаени
боја:
како Слика
is_customized:
Yes