Cosplay легенда Легендата на Zelda: Здив на Диви девојка верзија Cosplay чевли Сопствени направени
  • Неодамнешно

Cosplay легенда Легендата на Zelda: Здив на Диви девојка верзија Cosplay чевли Сопствени направени

DEN 1872.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Cosplay легенда Легендата на Zelda : Здив на Диви Девојка Cosplay чевли Сопствени направени
Големина на :
Ве молиме да ни оставите белешка со ногата мерења . Ве молиме да се прошири на обработка на време за нас,чевлите се сопствени направени и тоа обично трае околу 10 дена за нас за да завршите со нив.Се надевам дека ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Вистинска боја може да биде малку поинаков од слики предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.Тие ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачот не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.
Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за делумно враќање или размена со контактирање со Клиентите во рок од 7 дена од добивањето на својата цел.
За сопствени направени производ ,доколку објектите не одговара правилно, но беа направени точно според вашата нарачка спецификации,ние не го прифати врати за враќање на парите или замена за нова.Ние може да го измени предметот за вас, но вие сте одговорни за сите превозот надомест и трошоците направени.Ако треба да се разменат или да ги повторите тоа,треба да се одговорни за сите такси превозот направени.
Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригинални тагови и пакување.
Ние не го прифати врати за враќање на парите или замена без квалитет на прашања поврзани.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме слободно извесно време да се остави позитивни повратни информации за нас и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот), со 'СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ'. Вашата позитивни повратни информации е од суштинско значење за развој на нашиот бизнис.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации,ние ќе ги направиме нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Извор Тип:
Игра
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosplay легенда
Знаци:
девојка верзија
Извор:
Легендата на Zelda