4pcs Поставите Вода Хидратација на мочниот Меур Цевка Чистење Четки Цевка Чистење, Полнење Преносни и издржливи 2MY26
  • Неодамнешно

4pcs Поставите Вода Хидратација на мочниот Меур Цевка Чистење Четки Цевка Чистење, Полнење Преносни и издржливи 2MY26

DEN 235.00
DEN 304.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За 11.11 Продажба само!2017/11/11 00 : 00~2017/11/11 23 : 59.
Преносни и издржливи Вода Хидратација на мочниот Меур Цевка Чистење Четки Цевка Чистење, Полнење
100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 поставено Материјали : Најлон,од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сина Должина на мала четка : Прибл 14cm / 5.5 инчен Должина на голема четка : Прибл 38cm / 14.96 инчен Должината на долг четка : Прибл 88cm / 34.6 инчен 4 во 1, овој комплет содржи сушење рамка, долго флексибилни четка, мала четка и голема четка Сушење рамка помага да се задржи на мочниот меур, отворен за ефикасно сушење Четки за чистење на мочниот меур и залак вентил Флексибилни четка за чистење на пиење цевки Преносни и издржливи, потребни алатки за вашиот секојдневен живот и работа answer : ___________________________ Note : Ве молиме сува вода црево и вода торба пред колекција Пакетот Вклучува :
1 x Сушење рамка 1 x Долго флексибилни четка 1 x Мала четка 1 x Биг brus

Бренд Име:
Saingace
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Рака
Употреба:
Домаќинство Чистење
Број На Модел На:
чистење со четка во собата
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
рачна контрола
Тежина:
130g
Употреба:
Чистење
Функција:
Преносни и издржливи, потребни алатки за вашиот секојдневен живот и работа
боја:
Сина
Должина на мала четка:
Околу 14cm / 5.5 инчен
Должина на голема четка:
Околу 38cm / 14.96 инчен