RDEER Мини Безбедност Чекан Ноктот Чекан Со Гумена Рачка за Машини За Чекан Алатки
  • Неодамнешно

RDEER Мини Безбедност Чекан Ноктот Чекан Со Гумена Рачка за Машини За Чекан Алатки

DEN 685.00
DEN 1344.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Клешти глава се направени од високо јаглероден челик фалсификување и отпорност на Високо-одделение анти- ' рѓа третман, отпорност на корозија Мека рачка, удобно и напор

Тежина:
300-499g
Рачка Материјал:
Гума
Примена:
Ноктите Чекан
Број На Модел На:
53-808
is_customized:
Yes
Чекан Главата Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
Р'DEER
DIY Материјали:
Металугрија
Чекан Тип:
ноктот чекан
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
ноктот чекан
Lenght:
160mm
Чекан Главата Материјал:
високо-јаглероден челик
Рачка Материјал:
Гума
Тежина:
374g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F05580803X