LIGE Mens Sport Секојдневен Врвот Луксузен Бренд Види Мажите Бизнис Модата Водоотпорен Кожа Часовници Кварц Relogio Masculino+Кутија
  • Неодамнешно

LIGE Mens Sport Секојдневен Врвот Луксузен Бренд Види Мажите Бизнис Модата Водоотпорен Кожа Часовници Кварц Relogio Masculino+Кутија

DEN 816.00
DEN 1482.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд : LIGE се Прикаже : Аналогни Кварц Часовник Стил : Мода, Секојдневен, Бизнис, Луксузни, Спортски Карактеристики : Водоотпорен, Автоматски Датум, Хронограф, Shockproof, Пливање, главните карактеристики : -100% нови етикети и висок квалитет; Врвен бренд луксузен дизајн бирање, датум екран функција; -3 ATM / 30 M водоотпорен (поддршка ладна вода за капење и пливање, не притиснете го часовникот под вода, не поддржуваат топла вода); Висок квалитет, од нерѓосувачки челик школка; Висок квалитет на кожа за на рака; Нормативниот метод : Дијаметар : 4.2 cm Случај дебелина : 1.2 см Ширина : 2,2 см - должина : 21 cm
-Ние прифатат плаќање преку Ali Pay САМО.
-Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
-Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите.
-Ако сте го купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно.
-Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.
-Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот
- Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања" за детали.
- Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.
- Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области -ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака.
- Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени.
Гаранција 1 година гаранција, купи со доверба. Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
Се враќа Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Купувачот плаќа врати превозот. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
Повратни информации
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Престане Да Се Види,Авто Датум,Шок Отпорни,Плива,Хронограф,Светлечки Раце
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Број На Модел На:
LIGE 9852
Бендот Должина:
21cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Бренд Име:
LIGE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
часовници мажи:
LIGE Часовници
Машка Мода Види:
види мажи
relogios masculino:
кварц се види мажи
erkek kol saati:
часовници за мажи
кварц-види мажи:
Спорт Часовници
LIGE Види Мажи:
Адвокатско Кварц-Види
montre homme:
reloj hombre
Машки Часовници:
Horloges Mannen
Познатиот LIGE Види:
мажите подарок
мажите се види:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд