Бамбус дрво види мажите луксузни брендови Топла часовници мажите зглоб и луксузен бренд за часовници
  • Неодамнешно

Бамбус дрво види мажите луксузни брендови Топла часовници мажите зглоб и луксузен бренд за часовници

DEN 665.00
DEN 1055.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
SIHAIXIN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
B16
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Стил:
едноставна
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг