ПАУЗА Мажите Врвот Луксузен Бренд Единствени Моден Повик Календар Јапонија Кварц Спортски рачни часовници Креативен Подарок Фустан Часовници за Мажи
  • Неодамнешно

ПАУЗА Мажите Врвот Луксузен Бренд Единствени Моден Повик Календар Јапонија Кварц Спортски рачни часовници Креативен Подарок Фустан Часовници за Мажи

DEN 952.00
DEN 1464.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ! 1. За сад ние ги користиме EPACKET на бродот слободно, тоа е побрзо и побезбедно . 2. Клиенти од руската Федерација целосна примачот име се задолжителни ! 3. Понекогаш ние се избере најдобар превозот начин за вас врз основа на посебна ситуација.
Клучни Карактеристики отпорно на Гребење hardlex стакло, посебно круна и календар. 3 години животниот век на батеријата, една година движење гаранција за квалитет !!! Издржливи Јапонија Движење,3 ATM водоотпорен(не за топол туш или нуркање) 3 D dial лице, силен светлосен раце и dial скала.
Повратни информации
ВАШИОТ SATISIFICATION Е НАШИОТ ЖИВОТ !!!! Пред да остави негативни коментари , ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа , ние се грижиме нашиот углед толку многу , се надеваме дека ќе може да има pleasent купување jurney , па ако имате било какви unsatification ве молиме да ги споделите со нас. Ние и ветуваме да ви даде satisified решение !!!! Пратката Ние Брод на Светот. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата .
Предмети се испраќаат од Кина,од сингапур пост или Хонгконг Пост Воздух Mail или e PACKET, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките 10-20 работни дена . Многу пратки се достапни , ако сакате другите начин на испорака ве молиме слободно контактирајте со нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со одбраната дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од вашиот приемот на предмети за било каква причина . Меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.
Сигурни сме таму немаат скршен производи кога ќе го добиете вашиот пакет,ако има некои недостатоци,ве молиме љубезно ве молиме да испратите фотографии на мене ,ние ќе рефундирање на пари за вас, по потврдување.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или можете да одберете да имате замена.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Бренд Име:
ПАУЗА
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
5109
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
бизнис
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
11mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи