DIY Жешка! Нови Solider Воена Војска Зелена Dial Војска Спорт Стил Кварц Зглоб Види За Мажи relogio masculino Levert Dropship 615
  • Неодамнешно

DIY Жешка! Нови Solider Воена Војска Зелена Dial Војска Спорт Стил Кварц Зглоб Види За Мажи relogio masculino Levert Dropship 615

DEN 98.00
DEN 138.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нова Мода Solider Воена Војска Зелена Dial Војска Спорт Стил Кварц Зглоб Види 2017 Нови Пристигнување
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Родова : Момчето Стил : Воена Тип : Зглоб Види Случај Облик : Тркалезна Dial плоча Материјал : Метал Watchband Материјали : Најлон Движење : Кварц Види Случај Дијаметар : За 3.9 cm /1.53" Случај Дебелина : Околу 1cm/0.39" Watchband Должина : 23.9 cm/9.41" Watchband Ширина : 1.9 cm/0.75" Водонепропусност : Не
Вклучуваат: 1 x Види Тоа е најдобриот подарок за пријателите и за семејството.Подарите тоа да се луѓе кои се важни за вас!

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Aimecor
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
23.9 cm
Број На Модел На:
Часовници
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Бендот Ширина:
19mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Пол:
Мажи
Dial Дијаметар:
39mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло