Црвена Високо-револвер чевли Brooch Pin Кристали Кристал pin
  • Неодамнешно

Црвена Високо-револвер чевли Brooch Pin Кристали Кристал pin

DEN 11904.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ДЕТАЛЕН ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Производство на Кина Големо жените кристал паун мода накит Брошеви Големина врз Основа на клиенти е дизајн Материјал Метал кристал Боја може да се прилагоди на Логото JOTOME MOQ 100pcs (Примерок за да може да биде прифатен) Апликација подароци, партија Техника Electroplated во никел слободни доведе слободни метална боја се достапни во разни метални бои Доведе време. Земање на примероци со цел : 5-7days
б. Масовно производство : 7-12 дена контрола на Квалитет
а. 100% проверка пред пакување б. Место проверка пред пратката Плаќање
Ние ја прифатат плаќање е Т/T, Western Union Paypal
Спецификации
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил
Големина на : било која големина е достапна
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца

ПАКУВАЊЕ И ИНСПЕКЦИЈА :
1.MOQ : 100pce
2.Време на испорака : 3-7day
3 Packaging Детали : Високо-одделение кутија + на hardcover OPP вреќа + добра картон
Превозот
Стоката може да се sended од воздухот или од страна на море или од експрес(како Fedex, DHL, UPS-от, EMS и други)
Следење на NO. ќе биде sended до вас преку е-пошта по ваша нареди е транспортирана.
-
Зошто да изберат нас :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха
4.Competetive цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи sameples и производи според клиенти requitments
-
Нашата Услуга :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаме во акции 4.Competetive цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи sameples и производи според клиенти requitments
-
Информациите На Компанијата :
Гуангжу Jotome Co., Ltd. е еден од професионални производители и извозници на разни предмети за облека, прибор. Нашите главни производи ги покрие Кристал копчето, Кристал тока, Кристал brooch, Кристал Торта Topper, Кристал Синџир, Кристал Мрежа, Акрилик Кристал , Кристал Налепници, Кристал Лежиште, Кристал Чевли Цвет , Кристал метални синџири и разни Кристал материјали.
Ние се наоѓа во Гуангжу Град, кој е познат како најголемо морско пристаниште во Кина која има многу директни море-линии за повеќето основни пристаништа во целиот збор. Ние имаме повеќе од 10 години искуство за производство и извоз. Нашите производи се поздрави од страна на купувачи од речиси 68 земји и региони, вклучувајќи ја и Америка, Европа, Азија, Африка, Индија, и на Блискиот Исток.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од DHL,FEDEX,и тоа трае околу 3-5 дена пристигне
2.П : јас се уште не добиле објект по 5 дена,што треба да направам?
A : Можеби вашата адреса не е обемот на курирската служба DHL,FEDEX,Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или e-mail
3.П : Што добив е различна од слика,како можам да направам?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,исто така, дизајнот мора да се потврди со saple пред книга цел,сепак не се задоволни со тоа,ве молиме контактирајте со saler
4.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
jotome
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RA028XZ
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Големина:
can customed
is_customized:
Yes