50mm Класичен Злато Метал Тон Светлина Кристал Rhinestones Spider Бубачки Brooch Игли за Жените & Мажите Грб
  • Неодамнешно

50mm Класичен Злато Метал Тон Светлина Кристал Rhinestones Spider Бубачки Brooch Игли за Жените & Мажите Грб

DEN 14352.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класичен Злато Метал Тон Светлина Топаз Кристал Rhinestones Spider Бубачки Brooch Игли за Жените & Мажите Палто Мода Брошеви Опис на Производот : 1) Материјали : кристал, кристал, цинк легура 2) Големина : 50mm 3) Камен квалитет : Светкавиот Кристал 4) Позлата боја : Антички злато 5) Повод : Годишнина, забава, Свадба Подарок, Ангажман.. 6) Пакување : 1 парче во една opp вреќа 7) Многу количина : 100pcs/многу. Повеќе многу цел, повеќе конкурентни цени ќе може да се добие. Брошеви Апликации : Пратката : А Превозот Адреса - Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса, ве молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна. Б. на Превозот Термин - Ние ќе брод вашата нарачка заедно преку DHL за бесплатен превозот. В. Време во транзит - За DHL, тоа обично трае околу 3-7 работни денови за да се дојде повеќето земји ако нема одложување на царинскиот. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Pls waitting трпеливо. D. Ако не можете да добиете пакетот рок од 15 дена, ве молиме љубезно ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на пакет за вас. Ви благодариме. Повратни информации : Вашето мислење е навистина важно за нас. -Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме. -Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме! Политика на враќање&Процес : А. Ако не сте задоволни со добиените стоки, за кои било причини, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Б. ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите предмети назад. В. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. D. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. E. Врати пратката товарни треба да се плати од страна на Купувачот. Контакт со Нас на : Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Масажа ќе бидат одговорени во рок од 12-24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Фабрика Цена & Висок Квалитет Jotome Продавница Веб-страница : https : //www.aliexpress.com/store/323338

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
RB007ZXJ
Бренд Име:
jotome
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Rhinestones, Емајл, Цинк Легура
Главниот Камен:
Кристал, Кристал
обложено боја:
античкиот злато
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс, Мажи, Деца, Жени
Повод:
Подароци, Партија, Свадба, Годишнина, Ангажирање
Тип На Производ:
Брошеви, brooch pin, рачно изработени brooch Иглички
сопствени направени:
прифатете
Парична казна или Моден:
Моден