Бебе Девојка Облека Новороденче Rompers 2018 Лето Бебе Jumpsuit Детска Облека Новороденче Памук Бебе Jumpsuit
  • Неодамнешно

Бебе Девојка Облека Новороденче Rompers 2018 Лето Бебе Jumpsuit Детска Облека Новороденче Памук Бебе Jumpsuit

DEN 200.00
DEN 253.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% нови, високо квалитетни Удобно материјал Деца моден дизајн Погоден за вашето мало бебе Боја : Како што е прикажано Материјал : Памук Повод : Секојдневниот, партија Стил : Секојдневен стил Големина биста половината совет : "Големина-ВозрастТоп Должина-Биста Новородените/70-0-6 M33cm/12.99""-48cm/18.89"" 6 M/806-12 M-35cm/13.77""-50cm/19.68"" 12 M/90-12-18 МИЛИОНИ37cm/14.56""-52cm/20.47"" 18 МИЛИОНИ/10018-24 M39cm/15.35""-54cm/21.20"" " Големина е за повикување само. Возраст избор е Азија бебе, ве молиме изберете должина на биста и рамото. белешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2 CM разлика. 2. Поради компјутерски екран резолуција, светлината, контрастот и други причини, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата. ви благодариме за разбирањето. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да го решите вашиот проблем.

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
Бебе Девојка Облека Новороденче Rompers
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Бренд Име:
Kacakid
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Пол:
Бебе Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина