Lepin Блокови Суперхерои IronMan Марвел Супер Херои Бетмен Акција Фигура Подарок за Деца Градење на Блок Тули Глави Играчки
  • Неодамнешно

Lepin Блокови Суперхерои IronMan Марвел Супер Херои Бетмен Акција Фигура Подарок за Деца Градење на Блок Тули Глави Играчки

DEN 312.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Напомена : БЕЗ ОРИГИНАЛНО ПАКУВАЊЕ! Експрес испорака стандард аранжман пакување (Играчки и инструкции испратите заедно )
Напомена : За DHL парцела , за да се избегне царинската проблем во Италија & Германија & Франција , ние ќе го отстрани настава потоа испрати преку е-маил , tks !
Производот ќе arriive овие два дена.
Ако ви се допаѓа некои стил кои немаат складирање, може да почека неколку дена, кога производот е во парк, ние ќе ги стави на располагање.
Ви благодариме.
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. Обично други couriers само треба 3-7 дена. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers. Кина пост воздух mail : за Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена За САД, Канада обично трае 10~18 работни дена во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена Да се велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена Другите земји обично трае 15~25 работни дена. EMS превозот обично трае 4~7 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел. Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена. Ние ќе организира размена на нови една за вас одеднаш. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба, благодарение). Ако ви треба наплата, само објект е листа цена, се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Бренд Име:
genie
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Не се јадат
Број На Модел На:
како на сликата прикажани
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови