Секси Жените Бикини Костими За Капење Поставите Завој Push-Up Поместена Костим За Капење Beachwear Солидна Класичната Едноставна Бикини Сет
  • Неодамнешно

Секси Жените Бикини Костими За Капење Поставите Завој Push-Up Поместена Костим За Капење Beachwear Солидна Класичната Едноставна Бикини Сет

DEN 335.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Полиестер Боја : Црна,Кафеава,Вино Црвено Големина : S,M, L,XL Големина Биста Првенство Големина Половината Колковите S 73-77cm A-B 60-65cm 88-93cm М 77-81cm B-C 65-70cm 93-98cm L 81-85cm C-D 70-75см 98-103cm Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Бикини
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Средината На Половината
Со Подлога:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет