Бебе Bibs Памук Водоотпорен Цртан филм Пилот Единствен Модел Плунка Крпа Момчиња Девојчиња Дете Новороденче Хранење Burp Облека CL5248
  • Неодамнешно

Бебе Bibs Памук Водоотпорен Цртан филм Пилот Единствен Модел Плунка Крпа Момчиња Девојчиња Дете Новороденче Хранење Burp Облека CL5248

DEN 227.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Описи :
100% сосема нов и висок квалитет.
Моден пилот единствен модел дизајн.
Мек памучен материјал.
Производ : Bibs & Burp Облека
Материјал : Памук
Големина : 22*27cm
Соодветна Возраст : 0-3 Години
Пакет се вклучени :
1 Pcs Лигавче
Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме за вашето разбирање!!!
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Број На Модел На:
CL5248
Материјал:
Памук
Бренд Име:
TONICHELLA
Пол:
Унисекс