1pcs Бебе Bibs Девојка Момче Дете Водоотпорен Меки Силиконски Bandana Лигавче Новороденче Плунка Крпа Шамија Bibs babador
  • Неодамнешно

1pcs Бебе Bibs Девојка Момче Дете Водоотпорен Меки Силиконски Bandana Лигавче Новороденче Плунка Крпа Шамија Bibs babador

DEN 40.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


​​​
​​
​​​​​
Име : bibs за деца 0-3 Y
Материјал : ПП/TPE , BPA free
Големина : 21cm широк, 27cm должина
Bene одговара : се прилагодува,лесно да се мијат, се Безбедни и не-токсични
Функција : водоотпорен, заштита на храна или crumbs од намалувањето

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Силика Гел
Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Стил:
Моден
Бренд Име:
Kacakid
Број На Модел На:
bibs & burp облека
Пол:
Унисекс
Материјал:
TPE
Возраст:
дете 0-3 Y
Функција:
Водоотпорен
боја:
сина, зелена,црвена, жолта,црна
Возраст Опсег:
3M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 0-1M, 24M, 6M, 9M, 3T