Тип C Безжични Полнење Примачот за Oneplus 5 Nillkin USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за Xiaomi Mi6 Huawei Чест 9 P9
  • Неодамнешно

Тип C Безжични Полнење Примачот за Oneplus 5 Nillkin USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за Xiaomi Mi6 Huawei Чест 9 P9

DEN 528.00
DEN 599.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Тип C Безжични Полнење Примачот за Oneplus 5 Nillkin USB C Чи Безжичен Полнач Приемник Чип за Xiaomi Mi6 Huawei Чест 9 P9 Долго верзија 110mm и Кратка верзија 93mm се погодни за било кој Тип-C порта мобилни телефони, но ние ви препорачуваме : 1. Екранот на телефонот >= 5.2 инчен, да се избере Долго верзија 110mm , како што се за Oneplus 5/3 , за LG G5/G6 ;
2. Екранот на телефонот Кратка верзија 93mm , како на Xiaomi Mi6/Mi5 , за Meizu Pro6 , за Huawei Чест 9/8 , за Huawei P9/P10 ; ве Молиме имајте во предвид дека ова безжично полнење приемник е само за Типот на-C порта мобилен телефон како што се : За XIAOMI Mi5 Mi6; За MEIZU Pro6; За HTC ONE M10; За LG G5 G6; За HUAWEI Чест 9 8; За HUAWEI P9 P10; За HUAWEI Колега 10/Mate 10 Про За Oneplus 5 3. Карактеристики : Nillkin безжични полнење приемникот прави брз безжичен полни со кабел за слободни. Нов начин на безжично полнење, целосна употреба на внатрешниот простор на телефон, многу мали и преносливо. На метал Тип-C интерфејс направени од страна на прецизната изработка е реверзибилна. Компатибилен со сите видови на телефони со Тип-C интерфејс. На метал electroplating школка е стабилна. Произведува постабилна и издржливи магија ознаки со повеќе одличен пренос перформанси. Спецификации : Излез : 5 V/1 A(Макс ); Интерфејс : Тип-C; Полнење ефикасност : 70%; Стандард : ЧИ безжични полнење стандард;
Ние и ветуваме : Ако не го примите пакетот рок од 60 дена (Бразил 90 дена), ние ќе ви вратат 100% од парите ќе ги плати. Ако се судрите со "сите" проблеми, како што се : наредби оштетени. Ве молиме дај ми порака. Ние ќе се направи сте задоволни. Но, ве молам не случајно отворен спор.
Превозот : 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO/FPO).
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Транспортот е нормално како што е подолу(за референца само) :
Враќање/поврат : 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Повратни информации : 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда преглед! 2. Ако не сте задоволни со нарачки, ве молиме да не брзаат да се даде повратна информација или спор, само контактирајте со нас веднаш, така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас, ви благодариме!!
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашата ВИП Член, подобра услуга и цената ќе биде понудена.

боја:
Црна
Излезен Интерфејс:
Тип В
Излез:
5V/1A
Компатибилен Бренд:
Samsung,LG,Huawei,Meizu,xiaomi
Квалитетот сертификација:
RoHS,CE,CCC
USB Порти:
1
Број На Модел На:
Тип C Port
Бренд Име:
NILLKIN
Извор На Енергија:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Тип:
Безжичен Полнач
Компатибилни модели:
ТИП-C порта Телефон
Применлив модел 1:
За Xiaomi Mi6 Mi5 Mi5s
Применлив модел 2:
За Huawei P9/P10/Mate 10/Чест 8/Чест 9
Применува моделот 3:
За Oneplus 5/3, За LG G5/G6
Применува моделот 4:
За Meizu Про 5/Про 6
боја:
Црна